Logo
 

Sieci

Elementem łączącym komputery w firmie jest sieć komputerowa. Poprawnie wykonana sieć, nie zwraca na siebie uwagi, pozwala na sprawne podłączanie kolejnych komputerów i jest łatwa w utrzymaniu. Często wiązki kabli łączące różne urządzenia są nieustannym źródłem kłopotów, a nieporządnie lub niepoprawnie zaprojektowana sieć bezprzewodowa przysparza więcej kłopotów niż korzyści.Potrzebuję sprawnej sieci!

Sieci cd.

Wiedząc ile energii, czasu a co za tym idzie pieniędzy można stracić zmagając się z nieoptymalną siecią, pomagamy rozwiązać ten problem. Pierwszym krokiem jest doprowadzenie do porządku okablowanie w firmie. Uporządkowanie sposobu prowadzenia kabli i minimalizacja ilość połączeń. Problemy z okablowanie to jedne z najczęściej występujących bolączek w sieci.

Ale okablowanie to tylko część sieci komputerowej. Niezbędnymi urządzeniami które pozwalają działać całej infrastrukturze IT w firmie są sieciowe urządzenia aktywne - przełączniki, routery, bezprzewodowe punkty dostępowe i inne urządzenia aktywne, choćby printserwery. Obejmując opieką Państwa system zapewniamy właściwy dobór i nadzór nad wszystkimi urządzeniami tworzącymi sieć gwarantując optymalizacje jej pracy.

Firmom nie posiadającym sieci komputerowej oferujemy zbudowanie sieci od podstaw. Od wykonania okablowania, doboru urządzeń aktywnych, zabezpieczaniu dostępu do internetu na stworzeniu bezpiecznych kanałów połączeniowych z innymi oddziałami firmy kończąc. Projektujemy i wykonujemy sieci począwszy od rozwiązań opartych na kilku komputerach bez centralnego serwera aż po wielostanowiskowe rozwiązania ze skomplikowanym zapleczem serwerowym. Tworzone sieci mogą być oparte o rozwiązania firmy Microsoft, a także rozwiązania na bazie systemu LINUX. Mogą tez bez problemu scalać w jeden system oba te środowiska.

"SCAZI" s.c.
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków, Polska
Tel: 501433306, 501443306