Logo
 

Serwis

Serwis to hasło łączące w sobie wszystkie aspekty prowadzonej przez nas działalności. W oparciu o nasze doświadczenie sprawnie i szybko usuwamy usterki w bieżącym funkcjonowaniu infrastruktury IT naszych klientów. Ale zakres naszego działania jest zdecydowanie szerszy niż tylko usunięcie usterek.
Przede wszystkim staramy się im zapobiegać. Aby osiągnąć ten cel współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie rozwoju infrastruktury IT w ich firmach. Począwszy od doradztwa, poprzez planowanie aż do bieżącego nadzoru nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich systemów informatycznych.
Oczywiście świadczymy również usługi bieżących napraw komputerów, diagnostyki usterek w sieci, dostawy sprzętu informatycznego, zabezpieczenia łącz internetowych czy też budowania wirtualnych sieci prywatnych.
Jednak głównym naszym celem jest zapewnienie ciągłej, bezawaryjnej pracy całości infrastruktury IT.Potrzebuję serwisu!

Serwis cd.

Najcenniejszym zasobem jakim dysponują obecnie firmy jest czas. Aby minimalizować jego straty staramy się świadczyć usługi serwisu zdalnie. Czy to przy pomocy internetu, czy jeśli to droga zawodzi, telefonu. Często dzięki tym formom opieki serwisowej potrafimy wyeliminować konieczność naszej wizyty na miejscu. A co za tym idzie znacznie szybciej usunąć problem, nie narażając klientów na wysokie koszty.

Współpraca.

Nasze doświadczenie i elastyczność działań pozwala na wypracowanie indywidualnej platformy współpracy z każdym klientem. Dopasujemy zakres naszej opieki do potrzeb klienta, łączącą skuteczność działania z niskimi kosztami obsługi.
Zakres naszej współpracy to z jednej strony stałe umowy serwisowe gwarantujące klientom stały i niski czas reakcji na usterkę i czas jej usunięcia. Z drugiej zaś sporadyczne kontakty skupiające się na bieżących awariach. Zawsze staramy się zapewnić klientowi maksymalny komfort pracy przy niskich nakładach ponoszonych na IT w firmie.

Wyznajemy zasadę że

"Serwis powinien być niewidoczny".

"SCAZI" s.c.
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków, Polska
Tel: 501433306, 501443306